Erken Kayıt Dönemimiz Başlamıştır.

Hakkımızda - Nihan Kız Yurdu

KURUMSAL

Neden Nihan Kız Yurdu

Amacımız, öğrencilere evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmaktır.

Yurdumuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.

Konum olarak, Ankara’da sosyal yaşamın önemli merkezi olan Emek Bahçelievler semtinde olup, yurdumuzun konumu ulaşım ve sosyal nedenlerle özellikle seçilmiştir. Emek Bahçelievler bir çok mağaza, restoran, kafe ve kültür merkeziyle gençler tarafından ilgi görmektedir.

Gazi üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Tandoğan kampüsüne yürüme mesafesindedir. Bahçelievler metro istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. ODTÜ, Ufuk Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesine ulaşım tek vasıtayla yapılabilmektedir.

Ufuk Proje İnşaat olarak 2009 yılından bu yana özel yurt hizmet sektöründe yer almaktayız. Bu alanda Nihan Kız Yurdu olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimize evlerini aratmayacak huzur ve rahatlık ortamını sunmak temel kriterimizdir.

Misyonumuz
Nihan Kız Yurdu anlayışlı bir ynetim ve deneyimli personel ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Özel Nihan Kız Öğrenci Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin öğrenim hayatlarında YENİ YUVALARI olacaktır.
Vizyonumuz
Hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Nihan Kız Yurdu, başarısının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu,sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.
HEMEN ARA
Konuşmayı Başlat
Merhaba; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?